TRIBO

Tetování a piercing od roku 1996

Věnujeme se profesionálnímu tetování a piercingu na té nejvyšší úrovni. Prodáváme tetovací strojky, barvy a veškeré příslušenství předních světových značek, jsme výhradním distributorem a prodejcem šperků Wildcat.

Tattoo

V Tribu pracuje 14 tatérů a každý má svůj specifický styl. Důležitá je pro nás nejen kvalita a originalita, ale také aby tetování vypadalo dobře i za dvacet let. Prohlédněte si portfolia jednotlivých umělců a domluvte si osobní konzultaci s tatérem nebo tatérkou, jehož styl Vás nejvíce oslovuje.

Piercing

Bodypiercingu se věnujeme přes dvacet let. Naši pierceři jsou tedy zkušení odborníci s mnoholetou praxí. Také u nás najdete největší výběr šperků v ČR, protože už patnáct let zastupujeme legendárního výrobce šperků Wildcat.

„Důležité je, jak tetování bude vypadat za dvacet let."

 • "Many thanks to this beautiful creature for making my body more interesting to read, alowing us nest and snooze and re-live last night this morning. Laura jste hvězda a já Tě uvidím v červenci"

  Richa Shukla
 • "Jsem moc ráda, že jsem si vymyslela motiv, který pro mě má určitý smysl, a také že jsem našla tatéra, který ho dokázal dokonale vytetovat. V Tribu jsem byla u Filipa a s jeho spoluprácí jsem byla od začátku spokojená až nadšená. Sedli jsme si hned na první schůzce. Hned věděl, co přesně chci. Ze studia jsem odcházela s první kérkou, která je naprosto dokonalá. Až budu uvažovat o další kérce, už teď vím, kam pro ni půjdu. Děkuji moc celému Tribu, jste boží! "

  Katka
 • "Super fast, super friendly! Felt very safe and I’m satisfied. Will come back! Really professional and clean. Great sense of design and they will suggest better looking alternatives!"

  Berlin guys
 • "Many thanks to Dot by Dot for this marvelous artwork!"

  Dot By Dot

Naše zásady

PŘÍSNĚ
HYGIENICKÉ
PROSTŘEDÍ

POUČÍME
O VHODNÉM
ZPŮSOBU HOJENÍ

VŠECHNY NÁSTROJE
JSOU STERILNÍ NEBO JEDNORÁZOVÉ

JSME VŽDY
STŘÍZLIVÍ
A PŘÁTELŠTÍ

Lidická

A: Lidická 8, Praha 5

OTEVÍRACÍ DOBA
Obchod, tetování a piercing
Po - Pá: 10.00 - 19.00
So: 10.00 - 17.00

Velkoobchod
Po - Pá: 10.00 - 18.00

Klimentská

A: Klimentská 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA
Tetování a piercing
Po-Pá: 10.00 - 19.00