FAQ

Dokumenty ke stažení

Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui. Aenean eu leo quam.

Souhlas pro tattoo
Souhlas pro piercing
Souhlas pro nezletilé
Jak pečovat o nové tetování
Jak pečovat o nový piercing

FAQ

Jak si vybrat motiv?

Ve studiu jsou k dispozici spousty katalogù, knížek a časopisů, ze kterých se dá čerpat inspirace, nebo přímo něco vybrat. Pokud nemáte jasnou představu o tom, co byste chtěli nebo jste v katalogu nenašli to, co jste hledali, je tu možnost konzultace s tatérem, který pro Vás design vytvoří. Další možností je shlédnout internetové stránky o tetování (příklady), kde jsou galerie motivù. Když vybíráte design pro svou tetováž, myslete zároveň na její umístění na těle. Vždycky vypadá líp, když tetováž "ladí" s křivkami tìěa, záhyby a svaly. S estetickou stránkou Vám ale tatér, který není lhostejný k výsledku své práce, vždy poradí.

Bude mě hojení tetováže v něčem omezovat?

Hlavně byste po dobu min. 1 týdne měli minimalizovat riziko infekce - tzn. dbát na hygienu, čisté oblečení a ručníky, nekoupat se v rybníce, řece apod., dále nesportovat (pot, namáhaná kùže atd.), nemáčet tetováž dlouho ve vodě, nevystavovat ji slunci.

Musím se objednat?

V 99.9 % ano. Je nutno počítat s tím, že například na tetování od Petera je čekací doba v současné době přibližně měsíc, takže čím dříve se objednáte, tím lépe. Ideální je stavit se ve studiu, domluvit se buď přímo s tatérem, v případé že nebude mít čas, se dohodnout na termín konzultace. Poté, co se domluvíte na motivu si sjednáte přímo termín tetování. Při objednání je nezbytné zaplatit zálohu 1000kč.

Je záloha vratná?

Záloha je vratná pouze v případě, že oznámíte telefonicky zrušení tetování do 48 hodin před objednaným termínem, a my Vám toto zrušení potvrdíme. Takže žádné SMS ani záznamník. Záloha složená oproti práci na motivu je nevratná.