Služby

Tattoo

Rádi Vám poradíme s výběrem Vašeho tetování. V Tribu pracuje 6 tatérů i tatérek a každý má svůj specifký styl. Důležitá je pro nás kvalita, originalita, a aby tetování vypadalo dobře i za dvacet let.

Prohlédněte si portfolia jedntotlivých tatérů a domluvte si osobní konzultaci s tatérem nebo tatérkou, jehož styl Vás nejvíce oslovuje. Společně pak určitě vymyslíme a navrhneme tetování na míru přímo pro Vás. Můžete očekávat přátelskou uvolněnou atmosféru a individuální přístup. Čistota, hygiena, sterilní prostřední a jednorázové pomůcky jsou samozřejmostí.

Piercing

Bodypiercingu se věnujeme 28 let. Naši pierceři jsou velmi zkušení odborníci s mnohaletou praxí. Také u nás najdete největší výběr šperků v ČR, protože už čtvrt století zastupujeme legendárního výrobce šperků Wildcat Germany.

Do čerstvých piercingů používáme výhradně chirurgický titan G23 nebo bioplast a také u nás pořídite veškerou následnou péči. Dlouholetá praxe, odbornost, spolupráce s lékařem, sterilita hygiena a diskrétnost, to je piercing v Tribu.

Prodej piercing šperků Wildcat

V našem Wildcat obchodě na Janáčkově nábřeží najdete největší výběr šperků pro bodypiercing. Titan, chirurgická ocel, blackline, zircon gold, bioplast, plast, dřevo, rohovina, sklo. Kroužky, podkovy, barbelly, plugy, tunely, nostrily, kuličky, hroty, nástavce. To vše ve stovkách variant a rozměrů. Co nemáme skladem, Vám objednáme do 10 dnů.