Služby

Tattoo

Rádi Vám poradíme s výběrem Vašeho tetování. V Tribu pracuje 12 tatérů i tatérek a každý má svůj specifký styl. Důležitá je pro nás kvalita, originalita, a aby tetování vypadalo dobře i za dvacet let.

Prohlédněte si portfolia jedntotlivých tatérů a domluvte si osobní konzultaci s tatérem nebo tatérkou, jehož styl Vás nejvíce oslovuje. Společně pak určitě vymyslíme a navrhneme tetování na míru přímo pro Vás. Můžete očekávat přátelskou uvolněnou atmosféru a individuální přístup. Čistota, hygiena, sterilní prostřední a jednorázové pomůcky jsou samozřejmostí.

Piercing

Bodypiercingu se věnujeme přes dvacet let. Naši pierceři jsou velmi zkušení odborníci s mnohaletou praxí. Také u nás najdete největší výběr šperků v ČR, protože už patnáct let zastupujeme legendárního výrobce šperků Wildcat.

Do čerstvých piercingů používáme výhradně chirurgický titan G23 nebo bioplast a také u nás pořídite veškerou následnou péči. Dlouholetá praxe, odbornost, spolupráce s lékařem, sterilita hygiena a diskrétnost, to je piercing v Tribu.

Velkoobchod s tetovacími potřebami

V našem obchodě si můžete koupit tetovací strojky, barvy, jehly a veškeré příslušenství pro provoz tetovacího studia od předních světových značek

Prodej piercing šperků Wildcat

V obou našich salonech najdete největší výběr šperků
od Wildcatu. Titan, chirurgická ocel, blackline, zircon gold, bioplast, plast, dřevo, rohovina, sklo. Kroužky, podkovy, barbelly, plugy, tunely, nostrily, kuličky, hroty, nástavce. To vše ve stovkách variant a rozměrů.