Monika

REALISTIC - COLOUR

32m²+

vlastních
obkladaček

2

díla ve sbírkách
Uměleckopůmyslového muzea

6

párů bot
Dr. Martens

Bylo by fajn, kdyby lidé akceptovali mé autorské návrhy, ve kterých se kromě realistického stylu prolíná také kaligrafie, geometrie či akvarel, a vznikají tak jedinečné koláže.

Nábřeží: +420 736 689 472

Monika studuje v ateliéru keramiky a porcelánu u Maxima Velčovského na pražské VŠUP. Tetování se věnuje zhruba od roku 2014. „Začala jsem jako samouk. Nejvíce mě baví a fascinují realistická a fotorealistická tetování, jak černobílá, tak i barevná, od motivů zvířátek až po portréty. Akorát zatím po mě chtějí jenom zombíky. ″

U tohoto stylu by Monika ráda zůstala a věnovala se mu i do budoucna a dále se v něm zdokonalovala. „Ocenila bych, kdyby lidé akceptovali také mé autorské návrhy, ve kterých se kromě realistického stylu prolíná také kaligrafie, geometrie či akvarel a vznikají tak jedinečné koláže. ″ Přestože je pro ni stěžejní realistika, nebrání se využívat všechny styly.

K tvoření návrhů využívá převážně současné technologie - tj. grafické programy, fotografie, tablet a kreslí převážně digitálně – což jí ještě více rozšiřuje možnosti tvorby. Ve volném čase kreslí, hraje na piano a skládá vlastní tvorbu.